Oferujemy najwyższej jakości produkty przydatne w branży gastronomicznej. Dystrybuujemy naturalne pasty orzechowe, waniliowe oraz bazy do lodów, które są niezbędne w procesie produkcji lodów rzemieślniczych. Nasze produkty to połączenie wyjątkowego smaku i aromatu oraz zdrowych, naturalnych składów. Do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie, starając się dobrać ofertę produktową idealnie dostosowaną do potrzeb oraz specyfiki branży nabywcy. Z naszych produktów korzystają najlepsze cukiernie, czy lodziarnie, tworząc na ich bazie niepowtarzane, wyjątkowe wyroby, które podbijają serca i podniebienia gości. 

Najwyższa jakość oferowanych produktów

Naszą dewizą jest dostarczenie produktów najwyższej jakości, wytwarzanych z naturalnych, aromatycznych surowców. Dzięki temu otrzymują Państwo wyjątkowy produkt, pełny smaku i aromatu, który nada oferowanym przez Państwa wyrobom niepowtarzalnego charakteru. Nasze produkty powstają z naturalnych, wyselekcjonowanych surowców, które są bogate w wartości odżywcze. 

Szeroka oferta produktów 

W Pi-Nuts znajdą Państwo szeroki wybór niepowtarzalnych produktów o doskonałych walorach smakowych. Zaopatrujemy cukiernie, piekarnie oraz lodziarnie w wysokiej jakości produkty, które podrasują smak i aromat Państwa wyrobów. Nasze usługi to gwarancja dostawy na czas oraz stałej dostępności pełnej gamy produktów. Praca jest naszą pasją, dlatego też wszystkie oferowane przez nas pasty powstają na bazie naturalnych, wyselekcjonowanych składników. Oferujemy kompleksowe usługi dostawy naszych produktów, jednocześnie podchodząc do każdego ze zleceń indywidualnie. Istnieje możliwość produkcji „private Label”, czyli produktów z personalizowaną etykietą. Oferujemy różne gramatury produktów. 

Nasza bogata oferta zawiera:

-Naturalne 100% pasy i miazgi orzechowe, m.in.: pasta pistacjowa 100%, pasta z prażonych pistacji 100%, pasta z orzechów nerkowca 100%, pasta tahini 100%, pasta z prażonego kokosa 100%, masło orzechowe 100%, pasta z prażonych migdałów 100%, pasta z orzechów laskowych 100%

-Bazy do produkcji lodów rzemieślniczych, w tym bazy do lodów proteinowych oraz do sorbetów

-Aromatyczne kawy (Ciao Bella oraz Golden Grain)

-Orzechy pakowane

-Pasty waniliowe, ekstrakty waniliowe

-Laski wanilii importowane z Madagaskaru

Naszym celem jest zapewnienie satysfakcji klienta i dostarczenie surowców najwyższej jakości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu dobrania indywidualnej oferty.