Kotyliony oraz przypinki to nieodłączny element każdej uroczystości oraz świąt państwowych o wzniosłym charakterze. Dodatki tego rodzaju pozwalają na podkreślenie rangi, upamiętnienie, a także nadanie tożsamości wydarzeniu. Dzięki praktycznym przypinkom reklamowym można także stworzyć świetną reklamę własnej firmy. Dlaczego jeszcze warto używać kotylionów? Z jakiej okazji warto zdecydować się na zastosowanie tego rodzaju dekoracji?

Kotyliony z okazji świąt państwowych –  dodatek na wyjątkową uroczystość

Przypinki z motywem narodowym są jedną z najczęściej wybieranych dekoracji zarówno podczas szkolnych wydarzeń na przykład święta patrona jak i Święta Niepodległości czy Święta 3 maja. Kotyliony z symbolem Polski Walczącej pozwalają zachować pamięć o poległych, dlatego też są bardzo dobrym sposobem na dekorację podczas uroczystości. Jaki motyw wybrać? W tych wyjątkowych dniach warto zdecydować się na proste motywy. Klasyczna biało – czerwona flaga lub dodatek w postaci orzełka to klasyczne i najczęściej stosowane wzory, które prezentują się estetycznie oraz ładnie. Większość kotylionów posiada wygodną i praktyczną przypinkę, która umożliwia przyczepienie dekoracji do stroju.

Kotyliony firmowe – najlepsza reklama Twojej firmy

Kotyliony z własnym logo to jeden z najlepszych sposobów na stworzenie wizerunku firmy oraz reklamę. Wyjazdy i wydarzenia służbowe, spotkania czy szkolenie to świetne okazje, aby przekazać pracownikom przypinki firmowe, które umożliwią oznaczenie kadry, a także podkreślenie tożsamości firmy. Dekoracje w formie kotylionów na zamówienie idealnie nadają się również jako dodatek stroju dla sprzedawców, podczas jarmarków oraz targów, które pozwolą na wyróżnienie logo oraz produktów własnej marki, a także zachęcenie klientów do odwiedzenia sklepu lub strony internetowej sprzedawcy. W sklepie https://okolicznosciowe.com.pl/ można znaleźć bardzo duży wybór różnego rodzaju plastycznych i wyrazistych ozdób na różne okazje. Poszczególne kotyliony i przypinki różnią się między sobą wielkością, motywem, a także rodzajem zapięcia. Na specjalne zamówienie sklep tworzy także dekoracje w formie przypinek według własnego pomysłu, wystarczy przesłać swój projekt. W przypadku zamówień hurtowych istnieje możliwość negocjacji ceny.